Jídelna

Budova DM

Relaxační klubovna

Posilovna

Multimediální klubovna

PREV
NEXT

Informace pro ubytované žáky na DM SPOŠ - schůzka rodičů žáků 1. ročníků s vedením DM proběhne v neděli 3. 9. 2023 v 15h v jídelně SPOŠ, následně pak budou žáci ubytováni na pokojích. Pro žáky vyšších ročníků je nástup do domova mládeže v neděli 3. 9. 2023 od 17h do 21h, nebo v pondělí 4. 9. 2023.

Vítejte na stránkách domova mládeže Střední průmyslové školy a Střední odborné školy ve Dvoře Králové nad Labem

Domov mládeže se nachází v moderní budově, ve které sídlí i ředitelství školy, v ulici Elišky Krásnohorské 2069 ve Dvoře Králové nad Labem, cca 10 minut od centra města.

V Domově mládeže jsou žáci ubytováni v buňkách s vlastním sociálním zařízením, ve dvou až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a televizí. Společenské místnosti (klubovny) a vybavené kuchyňky jsou umístěny v každém poschodí domova. V celé budově je možnost připojení na wi-fi.

Žákům je k dispozici i přilehlý sportovní areál - dvě víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na plážový volejbal. Studenti mohou využít také nově vybavenou posilovnu, moderní běžící pásy, stoly na ping-pong a kulečník. Veškeré sportovní vybavení (horská kola, míče, pálky na stolní tenis, lyže, brusle, líný tenis atd.) si mohou žáci na domově zapůjčit. Žáci mohou také využít i moderně vybavenou multimediální místnost na promítání filmů, nebo relaxační místnost k odpočinku a poslechu hudby.

Studenti se mohou celoročně zúčastnit zájmových aktivit: cykloturistika, zoologie (ve spolupráci se ZOO D.K n/L) keramika, výtvarná dílna a vodácký kurz. Navštěvují také pravidelně divadelní představení a koncerty. Nechybějí ani sportovní aktivity - volejbal, fotbal a florbal, žáci navštěvují nedalekou školní tělocvičnu, nebo venkovní hřiště. Provoz v DM zajišťují odborní pedagogičtí pracovníci, kteří žákům vhodnou formou nabízejí vyplnění jejich volného času.

Veškerá činnost je zaměřená k rozvíjení schopností žáků, ve výchově je uplatňován tvořivě humanistický přístup, žáci jsou vychováváni demokraticky, ale důsledně.

Rekreace a pronájmy sportovišť

Sportovní hala vhodná pro tréninky/ fotbal, nohejbal, basketbal, volejbal, florbal atd. Fotbalové hřiště s umělým povrchem vhodné pro sportovní kluby i pro sportovní soustředění. Hřiště s umělým povrchem (osvětlené) víceúčelové hřiště. Beach volejbalové hřiště, hřiště s písčitým podkladem.

Cena za pronájem sportovní haly: 500,- Kč/hodinu.
Více info u pí. Denková 739 451 277.

Pronájem auly

Škola nabízí pronájem školní auly (víceúčelového sálu) pro potřeby pořádání různých společenských akcí, školení, zasedání, porad, obchodních setkání, výstav a dalších. Prostředí a podmínky nájmu v pokračování tohoto článku.

Více info u pí. Tomášková  725 921 214.

Nové video - prezentace našeho domova mládeže

Ceny stravování platné od 1. 9. 2022:

Cena obědů:
Mladší žáci gymnázia 36,- Kč
Oběd č.4 mladší žáci 41,- Kč
Žáci středních škol (od 15ti let) 38,- Kč
Oběd č.4 žáci středních škol 45,- Kč

Celodenní stravování pro studenty ubytované na Domově mládeže:
Snídaně včetně přesnídávky 32,- Kč
Oběd 38,- Kč
Večeře 34,- Kč
Druhá večeře 17,- Kč

Cizí strávníci 95,- Kč
Cizí strávníci oběd č.4 105,- Kč

Kontakt: paní Martina Kozlovská, 739 451 278, kozlovska.martina@sposdk.cz

 

Aktivity na DM

Co se u nás dělo, náš blog

Read more +27 září 2023 By Tereza Ustohalová in Aktuality

Adaptační pobyt 2023

Read more +19 června 2023 By Tereza Ustohalová in Aktuality

Dětský den na Domově mládeže

Read more +22 května 2023 By Tereza Ustohalová in Aktuality

Pálení čarodějnic u DM

TOP